Finansowe SPA realizują dla Ciebie:

Remigiusz Stanisławek, EAFP, FECIF, MDRT ToT, CoT, PTE

Telefon: 604-796-034
E-mail: rs@rodzinnefinanse.pl

Tematy merytoryczne związane z inwestycjami, informacje o produktach, przygotowywanie propozycji inwestycyjnych i dostarczanie bieżących informacji o inwestycjach


Grażyna Stanisławek
(Dane kontaktowe dostępne tylko dla inwestorów)

Tematy merytoryczne związane z ubezpieczeniami (głównie życiowe, zdrowotne). Grażyna czasem będzie się kontaktować w trakcie przygotowania dokumentów formalnych na etapie rozpoczynania inwestycji.


Magdalena Rostkowska
(Dane kontaktowe dostępne tylko dla inwestorów)

Magdalena będzie pomagać Tobie w trakcie rozpoczynania inwestycji. Dopilnuje, abyś otrzymał odpowiedzi na wszystkie pytania. Pomoże też w pierwszych tygodniach po rozpoczęciu nowej inwestycji (dostęp do portali, pytania dotyczące wypłat zysków itp).


Podczas moich wyjazdów (szczególnie tych dłuższych) mogę czasem z 1-2 dniowym opóźnieniem odpowiadać na wiadomości (np. mam dostęp do komputera w hotelach tylko wieczorami). Jeżeli sprawa jest pilna – wtedy proszę o kontakt z Magdaleną – dopilnuje aby jak najszybciej zdobyć odpowiedzi.


Inwestycje formalnie realizujesz ze mną

Poprzez firmę: Rodzinne Finanse

Remigiusz Stanisławek Rodzinne Finanse
NIP: 6181641213,
REGON
: 300137942
os. St. Batorego 59a/1,
60-687 Poznań
Numer w rejestrze KNF 11339231/P

Kontakt telefoniczny i Skype

  • Telefon: Można też dzwonić w ciągu dnia (604 796 034). Co prawda zwyczajowo telefon mam wyciszony (dla komfortu pracy bieżącej), ale jeżeli są nieodebrane połączenia oddzwaniam w przerwach w ciągu dnia lub wieczorem.
  • Skype: Mam cały czas wyłączony – aktywuję go wyłącznie w terminie wcześniej umówionej rozmowy. Adres Skype: rodzinnefinanse.

Kontakt wieczorem lub w weekend

Większość inwestorów może swobodniej rozmawiać popołudniami. Dlatego do godziny 19:00 zwyczajowo jestem w stanie oddzwonić na nieodebrane połączenia.

Rozmowy w późniejszych godzinach możliwe po wcześniejszym umówieniu terminu. W uzasadnionych przypadkach także w weekend. Dla mnie rozmowy o godzinie 22 nie są problemem

Spotkania osobiste?

Są oczywiście możliwe. Zapraszam do mojego biura w Poznaniu lub na indywidualne spotkania w różnych miastach w trakcie moich częstych podróży po Polsce.

Informacje o moich wyjazdach wysyłam raz w miesiącu e-mailem, a na bieżąco można moje plany śledzić na tej stronie.

Nowe biuro już otwarte!

Zapraszam do Poznania. Wymagane wcześniejsze umówienie terminu spotkania!

Adres: os. St. Batorego 59a/1, Poznań.