Być może zastanawiasz się: Kim jest Remigiusz Stanisławek?

Po zalogowaniu się w portalu Twoje Inwestycje znajdziesz więcej szczegółowych informacji o mojej ofercie, ale także o mojej działalności.

Czym moja oferta różni się od ofert bankowych?

Wyjaśniam to w kilkuminutowym video.

 

Kontakt w sprawie inwestycji i dostępu do portalu Twoje Inwestycje:
e-mail lub telefoniczny / SMS: Remigiusz Stanisławek, rs@rodzinnefinanse.pl, telefon lub SMS: 604 796 034.


Inwestycje bezobsługowe jednorazowe (od 10.000 zł)

Ze stałym zyskiem na poziomie 7-9% rocznie i najczęściej kwartalną wypłatą odsetek.

Inwestycje bardzo dokładnie zbadane i sprawdzone, gdzie znam ludzi prowadzących biznesy oraz bardzo dokładnie sam model biznesu – sam prywatnie inwestuję w nie ponad 1 mln zł.

W skrócie: inwestujesz z ekspertem, praktykiem, który inwestuje w to co poleca inwestorom.

Inwestycje krótkoterminowe z pełną dostępnością kapitału

Są inwestycje o których nie wiedzą inwestorzy. Działające pod pełną kontrolą Komisji Nadzoru Finansowego – dające inwestorom zyski na poziomie 5-7% rocznie (od 6 lat) z pełną dostępnością kapitału. Ale działają na małą skalę i dlatego nie mogą być polecane przez banki czy firmy doradztwa ‘na rogu ulicy’.

To inwestycje niezależne od sytuacji na giełdach czy w polityce

Są to najczęściej inwestycje biznesowe. To nie są inwestycje w fundusze inwestujące w akcje/obligacje – gdzie na ich wyniki mają wpływ giełdy i czasem jedno zdanie wypowiedziane przez polityka…

Dlatego też mają stałe zyski – firma która na swoim biznesie zarabia 15-25% rocznie bez problemu dzieli się z inwestorami częścią swojego zysku.

Oczywiście zanim wpłacisz choćby złotówkę na taką inwestycję dokładnie poznasz matematykę tego biznesu – czyli skąd się biorą zyski i jak są zabezpieczone najważniejsze ryzyka.

Nie ma inwestycji bez ryzyka

Ale są takie, w których te ryzyka są doskonale zabezpieczone. Ja prywatnie wszystkie moje oszczędności inwestuję w te same produkty, które polecam. Po prostu wiem, że nie ma na rynku lepszych. A rynek ten znam od kilkunastu lat.


Jak wygląda wspólne inwestowanie

Wyjaśnię to w rozmowie wstępnej. Wiele informacji potem przeczytasz w samym portalu Twoje Inwestycje, do którego aktywuję dostęp.

W nagraniu wideo przedstawiam podstawowe zasady współpracy i mojej pomocy w doborze a następnie prowadzeniu inwestycji dla współpracujących ze mną inwestorów. Zapraszam do kolejnego kroku – czyli kontaktu e-mail lub telefonicznego. Inwestowanie może być proste, ale wymaga dodatkowego wsparcia.


Ile muszę zainwestować?

Najwięcej ofert inwestycyjnych dostępnych jest od kwoty 20.000 zł, ale czasem do oferty dodaję inwestycje wymagające mniejszej wpłaty (np. 10.000), a także inwestycje o charakterze systematycznym. Są także dostępne inwestycje, gdzie minimalna kwota inwestycji to 200.000 zł, które z uwagi na swoją konstrukcję prawną mogą zaoferować to, co nie jest dostępne dla np. zwykłych funduszy inwestycyjnych, jak np. cechy stałodochodowości.

Jak rozpocząć współpracę?

Współpracuję wyłącznie z inwestorami, którzy:

 • są gotowi zainwestować swoje środki w produkty inwestycyjne na okres minimum 2-3 lat (choć także są dostępne oferty z dostępnością kapitału)
 • planują rozpocząć inwestycję w przeciągu najbliższych 3-4 miesięcy lub wcześniej (można zainwestować nawet w tym tygodniu, ale ja zachęcam aby najpierw poznać jak działają takie inwestycji i zdobyć podstawową wiedzę)
 • są gotowi na otrzymanie dodatkowych informacji o produktach inwestycyjnych, tak aby inwestycja była wybrana w pełni świadomie i w sposób przemyślany i poświęcić przynajmniej kilka godzin na zapoznanie się z materiałami, i na rozmowy informacyjne
 • oczekują przedstawienia przeze mnie wszystkich istotnych informacji. ‚Doradcy’ w banku czy biurze na rogu ulicy będą skupiać się na materiałach marketingowych, ja dużo czasu poświęcam na pokazaniu głównie tych informacji, których w tych materiałach nie ma – bardzo dokładnie omawiając przede wszystkim potencjalne ryzyka i sposoby ich zabezpieczenia
 • oczekują wsparcia w prowadzeniu inwestycji – nie sztuką jest ‚kupić’ produkt inwestycyjny – trzeba wiedzieć, że także produkty bezobsługowe (a powiedziałbym, że nawet przede wszystkim takie) wymagają monitorowania i szybkiej decyzji o zmianie produkty w sytuacji, gdy jest to konieczne
 • planują długoterminową współpracę z certyfikowanym i licencjonowanym Doradcą Finansowym
 • oczekują realnych zysków na poziomie 6-10% rocznie i nie wierzą w bajki o pewnych i gwarantowanych zyskach po kilkanaście % w skali roku

Jeżeli zgadzasz się z większością powyższych punktów – zapraszam do współpracy.

Pełna przejrzystość przede wszystkim

Kilkukrotnie napisałem, że wszystkie moje prywatne oszczędności inwestuję w tych samych produktach, które od lat polecam inwestorom. Jest to kwota znacznie przewyższająca 1 milion PLN. To także dużo dodatkowych ubezpieczeń, dzięki którym wiem, że moja rodzina jest doskonale zabezpieczona (w tym też pomagam).

Wszystkie moje inwestycje są do wglądu u mnie w biurze w Poznaniu. Zapraszam – można przyjść i przejrzeć moje teczki inwestycji. Nie mam nic do ukrycia. Cenię sobie otwartość i uczciwość w kontaktach z inwestorami.

Czy kwota moich prywatnych inwestycji ma znaczenie?

Nie podaję tych kwot tylko dlatego aby pokazać mój majątek. Pokazuję to po to abyś, jako inwestor, miał pewność że:

 • nie muszę  polecać produktów o dużych prowizjach ale słabych bo muszę pilnie zarobić na raty moich kredytów
 • mogę przez 1-2 miesiące nie mieć nic do zaoferowania (i szukać jakichś produktów ‘na siłę’)- moje oszczędności i zyski z własnych inwestycji z odsetek finansują mi życie, kredyty itp
 • mam dostęp do inwestycji niedostępnych dla początkujących doradców
 • mam środki, które mogę wydać na koszty związane z monitorowaniem i nadzorowaniem inwestycji (podróże, spotkania analizy)
 • jeżeli w wiele produktów inwestuję kwoty ponad 200.000 zł … to oczywistym jest, że naprawdę dobrze je sprawdziłem (w końcu chodzi o moje własne pieniądze)

Co najbardziej cenią sobie moi inwestorzy?

Nie muszę naciskać na szybkie podpisanie umowy na produkt inwestycyjny – wręcz odwrotnie!

Ja tylko udostępniam materiały i informacje o inwestycjach a decyzję o tym czy, kiedy i jaką kwotę zainwestować – wybierasz Ty jako inwestor. Nie dzwonię i nie przypominam. Wysyłam jedynie kilka wiadomości e-mail z miesiącu, czasem SMS z przypomnieniem o ciekawej inwestycji. I … pozostaję do dyspozycji – możesz przeczytać o poszczególnych produktach, zadzwonić, napisać e-mail. Ja nie muszę się narzucać.


Jakie są dalsze kroki?

 • w pierwszej kolejności umówimy się na krótką 15 minutową rozmowę informacyjną – nie jest to rozmowa na temat budowy portfela, ale przedstawienia zasad współpracy oraz ogólnego omówienia Twoich oczekiwań inwestycyjnych oraz odpowiedzi na pytania dotyczące mojej działalności
 • w trakcie rozmowy przedstawię też warunki na jakich mogę przygotować dedykowaną ofertę inwestycją i tym samym aktywować dostęp do portalu Twoje Inwestycje
 • po aktywacji dostępu do portalu przekazuję dostęp do wielu szczegółowych materiałów oraz dodatkowych konsultacji na etapie wyboru produktu inwestycyjnego. Tu najczęściej oprócz lektury materiałów potrzebne są konsultacje telefoniczne / osobiste/ Skype – które często potrafią łącznie zająć nawet ponad godzinę (pomimo iż jak najwięcej informacji w tym odpowiedzi na pytania udostępniam w materiałach informacyjnych dostępnych w portalu Twoje Inwestycje)

Ile to kosztuje?

Dla współpracujących ze mną inwestorów konsultacje, analizy czy też wsparcie w bieżącym monitorowaniu inwestycji są bezpłatne.

Jestem wynagradzany przez producentów produktów inwestycyjnych.

Większość produktów w mojej ofercie nie pobiera żadnych opłat wstępnych od inwestorów. Jeżeli jest to inwestycja na 8% rocznie na 3 lata – to Ty jako inwestor w 3 lata zarabiasz 24%.

A w przypadku tych pobierających opłaty – stosuję przejrzysty system obniżek tych opłat, dostępnych także przy reinwestycjach (nie da się przez 20 lat inwestować w ten sam produkt).

Stawiam na długoterminową współpracę – w perspektywie 10 lat średni roczny koszt mojego wsparcia w inwestowaniu nie powinien przekroczyć 0,3-0,4% rocznie. Lub – jeżeli wybierasz tylko inwestycje bez opłat wstępnych – Twój koszt to po prostu 0%.

Dla porównania Biura Maklerskie za zarządzanie portfelem inwestycji potrafią pobierać od inwestorów opłaty ponad 1% rocznie nawet dla portfela ostrożnego inwestowania, a dla portfeli akcyjnych często jest to ponad 3% rocznie (pomijając już to, że oferta ograniczona będzie wtedy do inwestycji dostępnych w danym Biurze Maklerskim).


Jeżeli potrzebujesz po prostu jednorazowej konsultacji

Taka możliwość także istnieje. Proszę o kontakt e-mailowy na adres rs () rodzinnefinanse.pl podając krótko zakres tematyczny takiej rozmowy (to może być pytania o własne inwestycje, o ofertę otrzymaną z banku czy też inne tematy związane z inwestowaniem):

 • w odpowiedzi na e-mail odpowiem czy konsultacja z mojej strony będzie możliwa, mogę też zadać dodatkowe pytania
 • jeżeli konsultacja będzie możliwa wtedy udostępnię regulamin wykonania takiej usługi
 • koszt takiej konsultacji (materiały opisowe plus rozmowa telefoniczna/Skype do 45 minut) to 500 zł
 • koszt konsultacji ma jednocześnie charakter kaucji. Jeżeli w przeciągu 4 miesięcy wybrany zostanie jeden lub kilka z oferowanych przeze mnie produktów inwestycyjnych (na łączną kwotę minimum 20.000 zł) koszt konsultacji jest zwracany na Twój rachunek bankowy.

Jeżeli planujesz rozpocząć długoterminową współpracę zapraszam na bezpłatną 15 minutową rozmowę. Po niej zdecydujemy czy aktywować dostęp do portalu Twoje Inwestycje.

Oczywiście jeżeli już ze mną inwestujesz (minimum 20.000 zł) takie dodatkowe konsultacje są dla Ciebie całkowicie bezpłatne.


Czy trzeba mieć specjalistyczną wiedzę?

Absolutnie nie. Wystarczy gotowość do zdobycia podstawowej wiedzy. To moim zadaniem jest dobór inwestycji na rynku i przedstawienie ich w szczegółowy sposób. Tak abyś jako inwestor doskonale rozumiał w co i dlaczego inwestujesz. Ja nie wyobrażam sobie inwestowania w ‚czarną skrzynkę’ lub inwestowania tylko na podstawie ‚slajdów marketingowych’. To są w końcu Twoje oszczędności i należy im się więcej uwagi!

Inwestycje z  mojej oferty to prawie zawsze inwestycje biznesowe. Nie musisz mieć żadnej wiedzy o giełdach czy też śledzić sytuacji na rynkach finansowych. Ponieważ nie mają wpływu na wyniki tych inwestycji.

To co jako inwestor powinieneś poznać – to model biznesu i to skąd biorą się w nich zyski. A to naprawdę bardzo proste (lubię proste inwestycje, a nie jakieś skomplikowane).


A Pan, Panie Remigiuszu gdzie inwestuje?

Odpowiedź znajdziesz na tej stronie.


Jak wybrać produkt inwestycyjny?

Na rynku dostępnych są setki produktów. Ja pomagam poruszać się w tym gąszczu. Do mojej oferty wybieram produkty z różnych źródeł. W ten sposób mam dostęp do najszerszej oferty najlepszych produktów inwestycyjnych, której to oferty nie może (z oczywistych względów) zaproponować żaden pracownik banku czy też innej firmy doradztwa finansowego.

Nie jestem związany z żadną instytucją finansową, nie mam żadnych narzuconych ‚planów sprzedażowych’, nie ograniczam się do oferty jednego producenta czy też grupy kapitałowej. Mogę funkcjonować w ten sposób dzięki marce osobistej, którą wypracowałem w ostatnich 10 latach działalności na rynku finansowym.

Produkty, które znajdziesz w mojej ofercie to wyselekcjonowane inwestycje cechujące się najlepszą relacją oczekiwanych zysków do faktycznego ryzyka. A przede wszystkim są to inwestycje:

 • o jak największej przejrzystości – warto dokładnie wiedzieć w co inwestujemy
 • przy których mam bezpośredni kontakt z zarządzającymi lub twórcami tych produktów – a tym samym informacje z pierwszej ręki
 • o których mam znacznie większą wiedzę niż ‚zwykłe’ materiały marketingowe
 • najczęściej są to też te inwestycje, w których sam inwestuję własne oszczędności

Jak zbudować portfel inwestycyjny?

Inwestycje można dobierać samodzielnie np. na podstawie informacji o aktualnych produktach w portalu TwojeInwestycje (a w rozmowach dopytując o dodatkowe szczegóły), mogę też przedstawić dedykowaną ofertę z podziałem na kilka różnych wariantów struktury portfela.

To znacznie wygodniejsze dla inwestorów (i często wybierane). Taka usługa jest bezpłatna, wystarczy odpowiedzieć na zestaw podstawowych pytań dotyczących inwestycji. Pytania te przekazuję zainteresowanym, a nowym użytkownikom portalu Twoje Inwestycje przesyłam w jednej z pierwszych wiadomości. Odpowiedzi można udzielić e-mailem lub w trakcie umówionej wcześniej rozmowy informacyjnej.

Jak rozpocząć inwestycję?

W oferowane przeze mnie produkty nie inwestuje się ‚przez internet’. Wymagają (w większości przypadków) przygotowania formalnego zgłoszenia do inwestycji w formie papierowej (dokumenty te przygotowuję i przekazuję do podpisu).

Nie przyjmuję wpłat na inwestycje – środki pieniężne wpłaca się na rachunki bankowe producentów produktów inwestycyjnych.

Działam na terenie całego kraju – w dzisiejszych czasach odległości nie mają znaczenia. Także w inwestycjach.

Wszelkie szczegóły otrzymasz po dołączeniu do grupy użytkowników portalu TwojeInwestycje.

Zapraszam do współpracy,

Remigiusz Stanisławek

trener inwestycyjny, licencjonowany Doradca Finansowy, EAFP, FECIF, MDRT ToT,  Numer w rejestrze KNF 11339231/P